balzámy a másla

Tělové máslo Vánoční čas WoodenSpoon 100 ml
Skladem
423 Kč
(4,23 Kč/ml)
| Velikost balení | 100 ml |
|---|

Vlasová hluboce hydratační maska s rozmarýnem - 200 ml
Skladem
660 Kč
(3,30 Kč/ml)
| Velikost balení | 200 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Muscle Balm Vintage Tradition - lojový balzám 59 ml
Skladem
1 050 Kč
(17,80 Kč/ml)
| Velikost balení | 60 ml |
|---|

Calm Balm Green Pasture - zklidňující balzám 50 g
Skladem
498 Kč
(9,96 Kč/g)
| Velikost balení | 50 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Balzám s Ghí České ghíčko - konopný 30 ml
Skladem
105 Kč
(3,50 Kč/ml)
| Velikost balení | 30 ml |
|---|

Balzám s Ghí České ghíčko - levandule 15 ml
Skladem
75 Kč
(5 Kč/ml)
| Velikost balení | 15 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Regenerační balzám zázračný měsíček Alchymistky - 25 g
Skladem
259 Kč
(10,36 Kč/g)
| Velikost balení | 25 g |
|---|

Dětské tělové máslo WoodenSpoon - 100 ml
Skladem
325 Kč
(3,25 Kč/ml)
| Velikost balení | 100 ml |
|---|

Tělové máslo Levandulová noc WoodenSpoon - 100 ml
Skladem
335 Kč
(3,35 Kč/ml)
| Velikost balení | 100 ml |
|---|

Tělové máslo Bulharská růže WoodenSpoon - 100 ml
Skladem
423 Kč
(4,23 Kč/ml)
| Velikost balení | 100 ml |
|---|

Mangové máslo proti striím WoodenSpoon - 100 ml
Skladem
529 Kč
(5,29 Kč/ml)
| Velikost balení | 100 ml |
|---|

Tělové máslo pomeranč a skořice Mark - 200 ml
Skladem
650 Kč
(3,25 Kč/ml)
| Velikost balení | 200 ml |
|---|

Tělové máslo nugát Mark - 200 ml
Skladem
675 Kč
(3,38 Kč/ml)
| Velikost balení | 200 ml |
|---|

BIO Růžový krém univerzální Purity Vision - 70 ml
Skladem
199 Kč
(2,84 Kč/ml)
| Velikost balení | 70 ml |
|---|

BIO Levandulový zklidňující krém univerzální Purity Vision - 100 ml
Skladem
259 Kč
(2,59 Kč/ml)
| Velikost balení | 100 ml |
|---|

BIO Vanilkový regenerující krém Purity Vision - 70 ml
Skladem
249 Kč
(3,56 Kč/ml)
| Velikost balení | 70 ml |
|---|

BIO Měsíčkový SOS krém Purity Vision - 70 ml
Skladem
229 Kč
(3,27 Kč/ml)
| Velikost balení | 70 ml |
|---|

BIO Arganové tělové máslo Purity Vision - 150 ml
Skladem
249 Kč
(1,66 Kč/ml)
| Velikost balení | 150 ml |
|---|

BIO Měsíčkové máslo Purity Vision
Skladem
od
89 Kč
| Velikost balení | 20 ml, 120 ml |
|---|

BIO Levandulové máslo Purity Vision
Skladem
od
89 Kč
| Velikost balení | 20 ml, 120 ml |
|---|

BIO Růžové máslo Purity Vision
Skladem
od
99 Kč
| Velikost balení | 20 ml, 120 ml |
|---|

BIO Vanilkové máslo Purity Vision
Skladem
od
99 Kč
| Velikost balení | 20 ml, 120 ml |
|---|

BIO Dětské tělové máslo Purity Vision
Skladem
od
89 Kč
| Velikost balení | 20 ml, 120 ml |
|---|

BIO Měsíčková zinková mast Purity Vision - 70 ml
Skladem
189 Kč
(2,70 Kč/ml)
| Velikost balení | 70 ml |
|---|
