Terrapotheka | Zdraví z přírody
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Čt: 8-11:30h a 14-17h
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog

Blog

Vítáme Vás v sekci Blogu. Snažíme se přinášet pestrou škálu témat a informací, které Vám mohou rozšířit obzory či třeba pomoci s výběrem toho správného doplňku.

V sekci MiniBlog naleznete kratší obecnější články, které zahrnují základní informace o vitamínech a minerálech a rady a tipy ohledně bylinek a menších zdravotních obtíží.

Část Pro odborníky již nabízí celistvé a podrobné informace, které jsou určené především odborníkům. Přinášíme zde informace o studiích a vlivech vybraných živin na zdraví.

Rozhovory s odborníky naskytnou pohled na danou problematiku z jejich strany, rady a tipy.

Nejnovější sekce FAQ zahrnuje seznamy nejčastějších otázek a problémů.

Nejnovější články

Rozhovor s odborníkem
Dech je pro nás naprosto přirozený proces, který ani nevnímáme. Můžeme vlastně dýchat špatně? Můžeme dechem ovlivnit bolest? Jak je to s dechem z pohledu fyzioterapeuta se dozvíte v tomto článku.
Často kladené otázky
Často se na nás obracíte s otázkami ohledně doplňování hořčíku. Zde naleznete souhrn 12 nejčastějších.
MiniBlog
21.01.2023
MiniBlog
Hořčík, neboli magnézium, je králem minerálů a nezbytným pro naše tělo. Proč? Odpověď se dozvíte v tomto článku.
MiniBlog
14.01.2023
MiniBlog
Ne nadarmo říkávaly babičky, že polévka je grunt! Už zakladatel medicíny Hippokrates doporučoval vývary pro léčbu střevních potíží. V podstatě i teď, v moderních dějinách, můžeme najít terapeutický protokol, který je založený na kvalitním masokostním vývaru.
MiniBlog
15.12.2022
MiniBlog
Některé potravinové doplňky mohou být sebezdravější, ale člověk je nebere, protože se jednoduše nedají pozřít. Zářným příkladem je olej z tresčích jater. Jak na něj? Čtěte tady :).
MiniBlog
23.10.2022
MiniBlog
Abychom dostali z naší stravy maximum výživných látek, musí projít širokou škálou trávicích procesů. Avšak v dnešní uspěchané době plné stresu čelí náš žaludek a střeva neúměrnému nátlaku, který významně ovlivňuje kvalitu trávení.
Rozhovor s odborníkem
Krásný rozhovor s Karolínou Tomaides o vlivu stravy na zdraví a plodnost, nejen u žen, ale i u mužů.
MiniBlog
07.09.2022
MiniBlog
Kopřiva jako léčebná bylina je používána odnepaměti. Staří Římané používali natě ke šlehání zad a končetin. Napříč stoletími ji používali léčitelé na hojení ran či uklidnění podrážděné pokožky.
Často kladené otázky
V souvislosti s probiotiky se na nás pravidelně obracíte s několika otázkami. V tomto článku naleznete odpovědi na ty nejčastější z nich.
21.07.2022
V minulém článku jsme si řekli, jaký je rozdíl mezi kolagenem a želatinou. V tomto článku navážeme a ukážeme si rozdíl mezi kolagenem různého původu.
Článků na stránku 102030

 

Sledujte nás na Instagramu

 

Terrapotheka

Vybíráme pro Vás ty nejlepší výrobky na trhu. Kritéria výběru jsou stejně přísná jako kritéria při výběru produktů pro naši rodinu. Nejvyšší kvalita bez diskutabilních přísad vhodná jako doplněk přísných diet a dietních protokolů.

© 2019-2021 Terrapotheka.cz, všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz