Non toxic prací prášky a gely

Žlučové mýdlo Sonett - tekuté 120 ml
Skladem
79 Kč
(0,66 Kč/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Prací gel na bílé a barevné prádlo Sonett 120 ml
Skladem
39 Kč
(0,33 Kč/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Prací gel na barevné prádlo Sonett 120 ml
Skladem
39 Kč
(0,33 Kč/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sonett 120 ml
Skladem
39 Kč
(0,33 Kč/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Prací gel s citrátem na barevné prádlo Sonett - sensitive 120 ml
Skladem
39 Kč
(0,33 Kč/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Prací prášek na barevné a černé prádlo 1 kg Natuty
Skladem
389 Kč
(0,39 Kč/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Prací prášek na světlé a bílé prádlo 1 kg Natuty
Skladem
389 Kč
(0,39 Kč/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Máchadlo prádla bez vůně 1,5 kg Natuty
Skladem
219 Kč
(146 Kč/kg)
| Velikost balení | 1,5 kg |
|---|

Máchadlo prádla s vůní citronu 1,5 kg Natuty
Skladem
219 Kč
(146 Kč/kg)
| Velikost balení | 1,5 kg |
|---|

Prací prostředek na vlnu a hedvábí 1kg Natuty
Skladem
249 Kč
(249 Kč/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Tekutý prací prostředek na látkové pleny 1kg Natuty
Skladem
249 Kč
(249 Kč/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Prací gel pro citlivé osoby a děti 1kg Natuty
Skladem
265 Kč
(265 Kč/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Prací gel na bílé i barevné prádlo s vůní citronu 1kg Natuty
Skladem
265 Kč
(265 Kč/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Prací prostředek na sportovní a funkční prádlo s vůní citronu 1kg Natuty
Skladem
249 Kč
(249 Kč/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Prací gel s citrátem na barevné prádlo Sonett - sensitive
Skladem
od
265 Kč
| Velikost balení | 1,5 l, 10 l |
|---|

Prací gel na barevné prádlo Sonett
Skladem
od
259 Kč
| Velikost balení | 1,5 l, 5 l |
|---|

Prací gel na bílé a barevné prádlo Sonett - sensitive
Skladem
od
329 Kč
| Velikost balení | 2 l, 10 l |
|---|

Prací gel na bílé a barevné prádlo Sonett
Skladem
od
329 Kč
| Velikost balení | 2 l, 5 l |
|---|

Olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sonett - sensitive, 1l
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
249 Kč
(249 Kč/l)
| Velikost balení | 1 l |
|---|

Olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sonett - 1l
Skladem
249 Kč
(249 Kč/l)
| Velikost balení | 1 l |
|---|

Prášek na praní barevného prádla Sonett - Sensitive
Skladem
od
329 Kč
| Velikost balení | 1200 g, 10 kg |
|---|

Prášek na praní Sonett
Skladem
od
299 Kč
(249,17 Kč/kg)
| Velikost balení | 1200 g, 2400 g, 10 kg |
|---|

Změkčovač vody Sonett
Skladem
od
139 Kč
(278 Kč/kg)
| Velikost balení | 500 g, 1 kg, 5 kg |
|---|

Citroš - kyselina citrónová Alchymistky - 1 kg
Skladem
229 Kč
(0,23 Kč/g)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|
Články

Ekologické čistící prostředky - jak je poznáme?
Ku příležitosti Dne země jsme se tentokrát rozhodli zaměřit na to, jakým způsobem můžeme jako jednotlivci ovlivnit naše prostředí výběrem správných úklidových prostředků.
Zdravotní protokoly, které podporujeme
V rámci našeho sortimentu vybíráme produkty, které splňují kritéria tří zdravotních protokolů, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou funkční a prospěšné. Více podrobností o nich naleznete v tomto článku.
