Co je v terrapothece nového?

BIO perníkové koření - směs mletá 40g
Skladem
75 Kč
(1,88 Kč/g)
| Množství | 40 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
BIO koření na svařák - směs 50g
Skladem
95 Kč
(1,73 Kč/g)
| Množství | 50 g |
|---|

Počet hvězdiček je 3 z 5
BIO vanilka – prášek 10 g
Skladem
215 Kč
(21,50 Kč/g)
| Množství | 10 g |
|---|

BIO kakaový prášek Forastero - 450 g
Skladem
305 Kč
(0,68 Kč/g)
| Množství | 450 g |
|---|

BIO Cejlonská skořice mletá 40 g
Skladem
75 Kč
(1,88 Kč/g)
| Množství | 40 g |
|---|

BIO hřebíček - celý 35g
Skladem
85 Kč
(2,43 Kč/g)
| Množství | 35 g |
|---|

BIO rozinky sultánky 300g
Skladem
135 Kč
(0,45 Kč/g)
| Množství | 300 g |
|---|

BIO triphala - prášek 100 g
Skladem
125 Kč
(1,25 Kč/g)
| Množství | 100 g |
|---|

BIO máta klasnatá list "spearmint" - drcená 50 g
Skladem
115 Kč
(2,30 Kč/g)
| Množství | 50 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Šedá mořská sůl (keltská) - extra jemná 1 kg
Skladem
185 Kč
(185 Kč/kg)
| Množství | 1 kg |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Myo D Chiro Inositol prášek 100g
Skladem
304 Kč
(3,04 Kč/g)
| Množství | 100 g |
|---|

BIO tymián - drcený 18g
Skladem
65 Kč
(3,61 Kč/g)
| Množství | 18 g |
|---|

BIO pampeliškový kořen 50g - drcený
Není skladem
125 Kč
(2,50 Kč/g)
| Množství | 50 g |
|---|
