Hořčík ve formě taurátu, l-threonátu a dalších forem a kombinací

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčík L-threonát (Magtein®) Terrapotheka - 90 g prášek
Skladem
990 Kč
(11 Kč/g)
| Množství | 90 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčík L-threonát (Magtein®) Terrapotheka - 90 kapslí
Skladem
990 Kč
(11 Kč/kapsle)
| Množství | 90 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčík taurát - prášek
Skladem
od
325 Kč
| Množství | 200 g, 350 g, 1 kg |
|---|

Tekuté magnézium z mořské vody Smidge® - 59 ml
Skladem
745 Kč
(12,63 Kč/ml)
| Množství | 59 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Morning Magnesium Smidge™ - komplex hořčíků a bóru 120 kapslí
Skladem
1 390 Kč
(11,58 Kč/kapsle)
| Množství | 120 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Deep Ocean Minerals - minerální kapky 100 ml
Skladem
753 Kč
(7,53 Kč/ml)
| Množství | 100 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčíkový olej - DIY sada
Skladem
115 Kč
| Velikost balení | 65 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Chlorid hořečnatý Terrapotheka - na hořčíkový olej 500 g
Skladem
105 Kč
(0,21 Kč/g)
| Velikost balení | 500 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčík taurát - 120 kapslí
Skladem
475 Kč
(3,96 Kč/kapsle)
| Množství | 120 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčík hydroxid - prášek
Skladem
od
186 Kč
| Množství | 200 g, 350 g, 1 kg |
|---|
