Kolagen z divoké tresky 400 g
Kolagen z divoké tresky 400 g
- 100% mořský kolagen
- bez přidaných látek, sladidel a aromat
- prášková forma pro snadné dávkování
- vhodný pro každodenní použití
- 100% mořský kolagen
- bez přidaných látek, sladidel a aromat
- prášková forma pro snadné dávkování
- vhodný pro každodenní použití
Hydrolyzovaný kolagen je získáván z ulovených volně žijících tresek. Kolagen poskytuje dostatečné množství aminokyselin, které jsou zapotřebí pro obnovu pojivových tkání. Jde zcela o čistý dobře rozpustný produkt, který se velmi rychle vsřebává. Pochází z volně žijících tresek z udržitelného chovu v Severoatlantickém oceánu. Kolagen nepění, nevytváří hrudky a kousky a je zcela bez chuti a zápachu.
Kolagen je vynikajícím zdrojem bílkovin a je tudíž vhodný jako doplněk stravy. Hydrolyzovaný kolagen je velmi snadno absorbován v zažívacím traktu. Nehodí se pro kulinářské použití.
Výrobek se skládá hlavně z aminkyselin glycinu, lysinu a prolinu. Glycin a prolin jsou dvě nejdůležitější aminokyseliny, které se nacházejí v hydrolyzovaném kolagenu. Obě tyto aminokyseliny jsou důležité pro správné fungování těla. Kolagen obsahuje konkrétní podíly aminokyselin; tyto jedinečné proporce jsou běžně ohroženy v běžné stravě.
Výhody hydrolyzátu kolagenu
- Vynikající zdroj bílkovin
- Obsahuje vysoké koncentrace glycinu, lysinu a prolinu
- Neutrální chuť
- Podporuje tvrobu kolagenu v těle
Jaké je složení mořského kolagenu Ergomax?
Složení: Hydrolyzovaný kolagen z ulovených volně žijících tresek (obsahuje RYBY) - Gadus morhua, Severoatlantický ocean
|
Výživové hodnoty v jedné porci 10g
|
% RHP*
|
|
| Energetická hodnota | 155 kJ / 37 kcal | 1,8 % |
| Bílkoviny | 9,0 g | 18 % |
| Sůl | 0,1 g | 1,6 % |
Obsahuje zanedbatelné množství sacharidů, cukru a tuků, obsahuje přirozeně se vyskystující sodík.
* Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (2 000 kcal).
|
Aminokyseliny v jedné porci 10g
|
|
| Alanin | 1,08 g |
| Arginin | 0,98 g |
| Kyselina asparagová | 0,74 g |
| Kyselina glutamová | 1,19 g |
| Glycin | 2,92 g |
| Histidin | 0,14 g |
| Hydroxyprolin | 0,70 g |
| Isoleucin | 0,16 g |
| Leucin | 0,29 g |
| Lysin | 0,43 g |
| Methionin | 0,17 g |
| Fenylalanin | 0,03 g |
| Prolin | 1,22 g |
| Serin | 0,74 g |
| Threonin | 0,30 g |
| Tyrosin | 0,08 g |
| Valin | 0,23 g |
Jak dávkovat kolagen z divokých tresek?
Doporučené dávkování: 1 - 2 odměrka (10-20g) během nebo mimo jídlo.
Dobře se rozpouští ve studené, teplé nebo horké tekutině. Je možné zamíchat do omáček, džusů, smoothie a různých druhů jídla a pití.
Skladování: Skladujte v suchu a relativním chladnu. Nedávejte do lednice a na vlhká místa.
Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Jaroslav Zamastil Ověřená recenze
Tereza Kolářová Ověřená recenze
Petra LENDOROVA Ověřená recenze
Veronika Petrová Ověřená recenze
Hana Brtníková Ověřená recenze
Jana Kosková Ověřená recenze
Ilona Martakova Ověřená recenze
Ověřená recenze od registrovaného zákazníka.

Který kolagen je nejlepší
V minulém článku jsme si řekli, jaký je rozdíl mezi kolagenem a želatinou. V tomto článku navážeme a ukážeme si rozdíl mezi kolagenem různého původu.

Kolagen, nebo želatina - co je lepší?
Dostali jste doporučeno užívat kolagen nebo želatinu a teď nevíte, který produkt si vybrat? Jaký je vlastně rozdíl mezi kolagenem a želatinou? Tento článek uvede hlavní rozdíly a podobnosti mezi kolagenem a želatinou, a tím vám pomůže vybrat si produk, který právě vy potřebujete.









