Rozhovory s odborníky
Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Čt: 7:30h-15h
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Blog
  3. Rozhovor s odborníkem

Rozhovor s odborníkem

Zajímají  Vás informace od odborníků, kteří si nemyslí, že vše lze vyřešit pilulkami? Na těchto stránkách postupně přidáváme rozhovory s lidmi z  široké škály zajímavých zdravotnických i nezdravotnických oborů s doporučeními, jak si dopomoci pomocí změnou svých návyků. 

Nejnovější články
Rozhovor s odborníkem
Hormonální problémy jsou strašákem každé ženy. Naštěstí existuje poměrně účinná metoda, která podpoří hormonální rovnováhu i bez umělé suplementace.
Rozhovor s odborníkem
Oči jsou jedním z nejpřetěžovanějších a zároveň nejopomíjenějších smyslových orgánů v těle. Jak o zrak pečovat, abychom si jej udrželi co nejdéle zdravý a plně funkční? Lze jej zlepšit vlastním přičiněním? To a ještě více se dočtete v novém rozhovoru.
Rozhovor s odborníkem
Ku příležitosti Dne země jsme se tentokrát rozhodli zaměřit na to, jakým způsobem můžeme jako jednotlivci ovlivnit naše prostředí výběrem správných úklidových prostředků.
Rozhovor s odborníkem
Posílení imunity je každoroční téma, které trápí mnohé z nás. Tentokrát vám přinášíme zajímavý rozhovor s celostní lékařkou, která nám prozradí, jak imunita vzniká a jak ji můžeme podpořit.
Rozhovor s odborníkem
Dech je pro nás naprosto přirozený proces, který ani nevnímáme. Můžeme vlastně dýchat špatně? Můžeme dechem ovlivnit bolest? Jak je to s dechem z pohledu fyzioterapeuta se dozvíte v tomto článku.
Rozhovor s odborníkem
Krásný rozhovor s Karolínou Tomaides o vlivu stravy na zdraví a plodnost, nejen u žen, ale i u mužů.
Článků na stránku 102030

 

Sledujte nás na Instagramu

 

Terrapotheka

Vybíráme pro Vás ty nejlepší výrobky na trhu. Kritéria výběru jsou stejně přísná jako kritéria při výběru produktů pro naši rodinu. Nejvyšší kvalita bez diskutabilních přísad vhodná jako doplněk přísných diet a dietních protokolů.

© 2019-2021 Terrapotheka.cz, všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz