BIO Ghí, kokosové oleje a další tuky

Ghee+ přepuštěné máslo - česnek 220 ml
Skladem
166 Kč
(0,75 Kč/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - chilli 220 ml
Skladem
166 Kč
(0,75 Kč/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - lanýž 220 ml
Skladem
166 Kč
(0,75 Kč/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - cibulka 220 ml
Skladem
166 Kč
(0,75 Kč/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

BIO kokosový olej RAW Purity Vision 370 ml
Skladem
199 Kč
(0,54 Kč/ml)
| Množství | 370 ml |
|---|

Nordic Kings BIO tuk z morkových kostí v grass-fed kvalitě 200 g
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
748 Kč
(3,74 Kč/g)
| Množství | 200 g |
|---|

BIO kakaové máslo Terrapotheka - pecky 100 g
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
188 Kč
(1,88 Kč/g)
| Množství | 100 g |
|---|

BIO ghí České ghíčko - bez příchuti
Počet hvězdiček je 5 z 5
Skladem
od
235 Kč
(0,69 Kč/g)
| Množství | 340 ml, 590 g |
|---|

Ghee+ České ghíčko - skořice a vanilka 220 ml
Skladem
166 Kč
(0,75 Kč/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

BIO Kokosový olej bez vůně Purity Vision
Skladem
od
89 Kč
| Množství | 120 ml, 420 ml |
|---|

BIO kokosový olej Purity Vision
Skladem
od
99 Kč
| Množství | 120 ml, 600 ml |
|---|

BIO Bambucké máslo Purity Vision - 200 ml
Skladem
339 Kč
(1,70 Kč/ml)
| Velikost balení | 200 ml |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - kozí 220 ml
Není skladem
199 Kč
(0,90 Kč/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

BIO MCT Kokosový olej Purity Vision - 250 ml
Není skladem
319 Kč
(1,28 Kč/ml)
