Non toxic prostředky na mytí celého domu.

Homebiotic - probiotický sprej do domácnosti
Skladem
615 Kč
(5,13 Kč/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Intenzivní pomerančový čistič Sonett 120 ml
Skladem
49 Kč
(0,41 Kč/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

WC čistič máta a myrta Sonett 120 ml
Skladem
39 Kč
(0,33 Kč/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Perkarbonát bělící kuličky 1 kg Natuty
Skladem
189 Kč
(0,19 Kč/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Kyselina citronová 1 kg Natuty
Skladem
189 Kč
(0,19 Kč/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Čisticí soda 1 kg Natuty
Skladem
79 Kč
(0,08 Kč/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Prostředek na podlahy s vůní citronu 1 kg Natuty
Skladem
159 Kč
(159 Kč/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

WC gel s vůní citronu 850 ml Natuty
Skladem
159 Kč
(0,19 Kč/ml)
| Velikost balení | 850 ml |
|---|

Koupelnový čistič s vůní citronu Natuty
Skladem
od
109 Kč
| Velikost balení | 500 g, 1 kg |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Intenzivní pomerančový čistič Sonett - 500 ml
Skladem
119 Kč
(238 Kč/l)
| Velikost balení | 1 l |
|---|

Univerzální čistič Sonett - 500 ml
Skladem
109 Kč
(218 Kč/l)
| Velikost balení | 500 ml |
|---|

Tekutý písek Sonett - 500 ml
Skladem
109 Kč
(218 Kč/l)
| Velikost balení | 500 ml |
|---|

Čistič skla a hladkých povrchů Sonett
Skladem
od
115 Kč
(230 Kč/l)
| Velikost balení | 1 l, 500 ml |
|---|

Podlahový čistič Sonett - 500 ml
Skladem
319 Kč
(638 Kč/l)
| Velikost balení | 500 ml |
|---|

Čistič koupelen Sonett
Skladem
od
149 Kč
(298 Kč/l)
| Velikost balení | 1 l, 500 ml |
|---|

WC čistič máta a myrta Sonett - 750 ml
Skladem
129 Kč
(172 Kč/l)
| Velikost balení | 750 ml |
|---|

Desinfekční prostředek ve spreji Sonett - 100 ml
Skladem
109 Kč
(1 090 Kč/l)
| Velikost balení | 100 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Mýdlové vločky Alchymistky - bez parfemace
Skladem
od
159 Kč
(0,64 Kč/g)
| Velikost balení | 250 g, 500 g, 2 kg |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Mýdlové vločky Alchymistky - máta
Skladem
od
176 Kč
(0,70 Kč/g)
| Velikost balení | 250 g, 500 g, 2 kg |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Mýdlové vločky Alchymistky - citrón
Skladem
od
176 Kč
(0,70 Kč/g)
| Velikost balení | 250 g, 500 g, 2 kg |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Mydloš Alchymistky - univerzální čistič 500 g
Skladem
149 Kč
(0,30 Kč/g)
| Velikost balení | 400 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Mýdlové vločky Alchymistky - levandule
Skladem
od
176 Kč
(0,70 Kč/g)
| Velikost balení | 250 g, 500 g, 2 kg |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Perloš Alchymistky - perkarbonát sodný
Skladem
od
159 Kč
(0,16 Kč/g)
| Velikost balení | 1 kg, 2500 g |
|---|

Citroš Alchymistky - 1 kg
Skladem
229 Kč
(0,23 Kč/g)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|
Články

Ekologické čistící prostředky - jak je poznáme?
Ku příležitosti Dne země jsme se tentokrát rozhodli zaměřit na to, jakým způsobem můžeme jako jednotlivci ovlivnit naše prostředí výběrem správných úklidových prostředků.
Zdravotní protokoly, které podporujeme
V rámci našeho sortimentu vybíráme produkty, které splňují kritéria tří zdravotních protokolů, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou funkční a prospěšné. Více podrobností o nich naleznete v tomto článku.
