Přírodní vitamíny a vitamíny s vysokou vstřebatelností
Vitamíny jsou organické sloučeniny, které jsou nezbytné pro správné fungování našeho těla. Jsou to mikroživiny, které tělo potřebuje v malých množstvích, ale nemůže je syntetizovat v dostatečném množství, a proto je musíme získávat z naší stravy. Vitamíny hrají klíčovou roli v různých biochemických procesech, včetně metabolismu, růstu, imunity a udržování zdraví buněk.
Popisy jednotlivých benefitů nutrientů jsou striktně regulovány evropskou legislativou, proto se i zde dočtete pouze o schválených zdravotních tvrzeních. Podrobnější popis jednotlivých živin naleznete také na našem blogu.

naturaC - whole-food vitamín C - 90 kapslí
| Množství | 90 kapslí |
|---|

Nutriest lyofilizovaná směs kostí & kostní dřeně v grass-fed kvalitě -180 kapslí
| Množství | 180 kapslí |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - česnek 220 ml
| Množství | 220 ml |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - chilli 220 ml
| Množství | 220 ml |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - lanýž 220 ml
| Množství | 220 ml |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - cibulka 220 ml
| Množství | 220 ml |
|---|

OysterMax® – přírodní doplněk z mořských ústřic v prášku
| Množství | 108 g |
|---|

Extra panenský olej z tresčích jater Dropi pro děti – 110 ml
| Množství | 110 ml |
|---|

Extra panenský olej z tresčích jater Dropi - 170 ml MÁTA
| Množství | 170 ml |
|---|

Extra panenský olej z tresčích jater Dropi MÁTA - 90 kapslí
| Množství | 90 kapslí |
|---|

Rosita extra panenský olej z jater chiméry podivné - 90 kapslí
| Množství | 90 kapslí |
|---|

Nutriest lyofilizovaná hovězí krev - 180 kapslí
| Množství | 180 kapslí |
|---|

Extra panenský olej z tresčích jater Dropi - 170 ml ZÁZVOR
| Množství | 170 ml |
|---|

Extra panenský olej z tresčích jater Dropi - 170 ml
| Množství | 170 ml |
|---|

Extra panenský olej z tresčích jater Dropi kapsle
| Množství | 60 kapslí, 90 kapslí, 180 kapslí |
|---|

Nordic Kings - Rybí vývar v prášku z divokých tresek 400 g EXP 8/26
| Množství | 400 g |
|---|

Nutriest lyofilizovaný hovězí mozek - 240 kapslí
| Množství | 240 kapslí |
|---|

BIO ghí České ghíčko - bez příchuti
| Množství | 340 ml, 590 g |
|---|

Ghee+ České ghíčko - skořice a vanilka 220 ml
| Množství | 220 ml |
|---|

Bioaktivní B12 Nature Provides - tekutý 50 ml
| Množství | 50 ml |
|---|

Fermentovaný olej z tresčích jater Green Pasture - 120 kapslí
| Množství | 120 kapslí |
|---|

Sobí játra Rein Styrke - 120 kapslí
| Množství | 120 kapslí |
|---|

Fermentovaný olej z tresčích jater Green Pasture - s příchutí 176 ml
| Množství | 176 ml |
|---|

Fermentovaný olej z tresčích jater Green Pasture - bez příchuti 176 ml
| Množství | 176 ml |
|---|
