Zdravé potraviny - Při GAPS dietě - ano

Počet hvězdiček je 5 z 5
Evropská hovězí želatina grass-fed 400g
Skladem
620 Kč
| Množství | 400 g |
|---|

BIO tymián - drcený 18g
Skladem
65 Kč
(3,61 Kč/g)
| Množství | 18 g |
|---|

BIO rozmarýn - celý 18g
Skladem
65 Kč
(3,61 Kč/g)
| Množství | 18 g |
|---|

BIO kokosový olej RAW Purity Vision 370 ml
Skladem
199 Kč
(0,54 Kč/ml)
| Množství | 370 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Šedá mořská sůl (keltská) - extra jemná 1 kg
Skladem
185 Kč
(185 Kč/kg)
| Množství | 1 kg |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
BIO jablečný ocet s mateční kulturou - 500 ml
Skladem
89 Kč
(178 Kč/l)
| Množství | 500 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Růžová himalájská kamenná sůl jemná 1 kg
Skladem
85 Kč
(85 Kč/kg)
| Množství | 1 kg |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Šedá mořská sůl (keltská) - jemná
Skladem
od
185 Kč
| Množství | 5 kg, 1 kg |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Šedá mořská sůl (keltská) - hrubá 1 kg
Skladem
185 Kč
(185 Kč/kg)
| Množství | 1 kg |
|---|

BIO kokosový olej Purity Vision
Skladem
od
99 Kč
| Množství | 120 ml, 600 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Kala Namak kamenná sůl jemná - 500 g
Skladem
85 Kč
(0,17 Kč/g)
| Množství | 500 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
BIO sušená petrželová nať - drcená 15 g
Skladem
65 Kč
(4,33 Kč/g)
| Množství | 15 g |
|---|

Počet hvězdiček je 1 z 5
BIO sušený medvědí česnek - drcený 18 g
Skladem
65 Kč
(3,61 Kč/g)
| Množství | 18 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
BIO česnek sušený - granulát 40 g
Skladem
65 Kč
(1,63 Kč/g)
| Množství | 40 g |
|---|

BIO pepř bílý - celý 35 g
Skladem
75 Kč
(2,14 Kč/g)
| Množství | 35 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
BIO pepř černý - celý 55 g
Skladem
75 Kč
(1,36 Kč/g)
| Množství | 55 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
BIO pepř mix barev - celý 50 g
Skladem
85 Kč
(1,70 Kč/g)
| Množství | 50 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Nordic Kings BIO tuk z morkových kostí v grass-fed kvalitě 200 g
Skladem
748 Kč
(3,74 Kč/g)
| Množství | 200 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
BIO ŽLUTÁ - kurkuma - prášek 50 g
Není skladem
45 Kč
(0,90 Kč/g)
| Množství | 50 g |
|---|
