Minerály s vysokou vstřebatelností

Nutriest lyofilizovaná směs kostí & kostní dřeně v grass-fed kvalitě -180 kapslí
Skladem
53,26 €
(0,30 €/kapsle)
| Množství | 180 kapslí |
|---|

OysterMax® – přírodní doplněk z mořských ústřic v prášku
Skladem
114,86 €
(1,06 €/g)
| Množství | 108 g |
|---|

Nutriest lyofilizovaná hovězí krev - 180 kapslí
Skladem
51,62 €
(0,29 €/kapsle)
| Množství | 180 kapslí |
|---|

Tekutý bór s křemíkem Smidge® - 59 ml
Skladem
36,32 €
(0,62 €/ml)
| Množství | 59 ml |
|---|

Tekuté magnézium z mořské vody Smidge® - 59 ml
Skladem
30,57 €
(0,52 €/ml)
| Množství | 59 ml |
|---|

Nutriest lyofilizovaný hovězí mozek - 240 kapslí
Skladem
61,47 €
(0,26 €/kapsle)
| Množství | 240 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčík L-threonát (Magtein®) Terrapotheka - 90 g prášek
Skladem
40,63 €
(0,45 €/g)
| Množství | 90 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčík L-threonát (Magtein®) Terrapotheka - 90 kapslí
Skladem
40,63 €
(0,45 €/kapsle)
| Množství | 90 kapslí |
|---|

5 Sea Weed Blend Rosita - Směs 5 mořských řas 60 kapslí
Skladem
26,88 €
(0,45 €/kapsle)
| Množství | 60 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčíkový olej - DIY sada
Skladem
4,72 €
| Velikost balení | 65 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Chlorid hořečnatý Terrapotheka - na hořčíkový olej 500 g
Skladem
4,31 €
(0,01 €/g)
| Velikost balení | 500 g |
|---|

Tekutý jód Nature Provides - 30 ml
Skladem
26,88 €
(0,90 €/ml)
| Množství | 30 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Bór NOW Foods - 3 mg kapsle
Skladem
od
7,35 €
(0,07 €/kapsle)
| Množství | 100 kapslí, 250 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Morning Magnesium Smidge™ - komplex hořčíků a bóru 120 kapslí
Skladem
57,04 €
(0,48 €/kapsle)
| Množství | 120 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Evening Magnesium Smidge™ - hořčík bisglycinát 60 kapslí
Skladem
26,88 €
(0,45 €/kapsle)
| Množství | 60 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
OysterZinc Smidge™ - zinek z ústřic 150 kapslí
Skladem
54,17 €
(0,36 €/kapsle)
| Množství | 120 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Nutriest lyofilizovaná hovězí slinivka v grass-fed kvalitě - 240 kapslí
Skladem
51,62 €
(0,22 €/kapsle)
| Množství | 240 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Nutriest lyofilizovaná hovězí štítná žláza v grass-fed kvalitě - 240 kapslí
Skladem
61,47 €
(0,26 €/kapsle)
| Množství | 240 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Nutriest lyofilizovaná hovězí slezina v grass-fed kvalitě - 240 kapslí
Skladem
51,62 €
(0,22 €/kapsle)
| Množství | 240 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Nutriest Pregnancy and Fertility mix v grass-fed kvalitě - 240 kapslí
Skladem
61,47 €
(0,26 €/kapsle)
| Množství | 240 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Nutriest lyofilizovaná BIO směs grass-fed hovězích orgánů - prášek 135 g
Skladem
51,62 €
(0,38 €/g)
| Množství | 135 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Nutriest lyofilizovaná BIO hovězí játra v grass-fed kvalitě - prášek 135 g
Skladem
52,73 €
(0,39 €/g)
| Množství | 135 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Ionický zinek Nature Provides - ultra koncentrovaný 50 ml
Skladem
24,42 €
(0,49 €/ml)
| Množství | 50 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 4 z 5
Nutriest lyofilizované býčí žlázy v grass-fed kvalitě - 240 kapslí
Skladem
67,09 €
(0,28 €/kapsle)
| Množství | 240 kapslí |
|---|
