Zdravé potraviny

BIO čajová směs Pro klid duše 70g
Skladem
4,72 €
(0,07 €/g)
| Množství | 70 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Evropská hovězí želatina grass-fed 400g
Skladem
25,44 €
| Množství | 400 g |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - česnek 220 ml
Skladem
6,81 €
(0,03 €/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

BIO máta klasnatá list "spearmint" - drcená 50 g
Skladem
4,72 €
(0,09 €/g)
| Množství | 50 g |
|---|

BIO kakaový prášek Forastero - 450 g
Skladem
12,52 €
(0,03 €/g)
| Množství | 450 g |
|---|

BIO rozinky sultánky 300g
Skladem
5,54 €
(0,02 €/g)
| Množství | 300 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
BIO koření na svařák - směs 50g
Skladem
3,90 €
(0,07 €/g)
| Množství | 50 g |
|---|

BIO hřebíček - celý 35g
Skladem
3,49 €
(0,10 €/g)
| Množství | 35 g |
|---|

Počet hvězdiček je 3 z 5
BIO vanilka – prášek 10 g
Skladem
8,82 €
(0,88 €/g)
| Množství | 10 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
BIO perníkové koření - směs mletá 40g
Skladem
3,08 €
(0,08 €/g)
| Množství | 40 g |
|---|

BIO Cejlonská skořice mletá 40 g
Skladem
3,08 €
(0,08 €/g)
| Množství | 40 g |
|---|

BIO tymián - drcený 18g
Skladem
2,67 €
(0,15 €/g)
| Množství | 18 g |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - chilli 220 ml
Skladem
6,81 €
(0,03 €/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - lanýž 220 ml
Skladem
6,81 €
(0,03 €/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - cibulka 220 ml
Skladem
6,81 €
(0,03 €/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

BIO rozmarýn - celý 18g
Skladem
2,67 €
(0,15 €/g)
| Množství | 18 g |
|---|

BIO kokosový olej RAW Purity Vision 370 ml
Skladem
8,17 €
(0,02 €/ml)
| Množství | 370 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Šedá mořská sůl (keltská) - extra jemná 1 kg
Skladem
7,59 €
(7,59 €/kg)
| Množství | 1 kg |
|---|

BIO směs Pro klidné mateřství - 70 g
Skladem
4,72 €
(0,07 €/g)
| Množství | 70 g |
|---|

BIO Hovězí kostní vývar Nutriest - prášek 250 g
Skladem
34,14 €
(0,14 €/g)
| Množství | 250 g |
|---|

Cherky - ochutnávkový balíček masový
Skladem
47,23 €
51,34 €

Sobí jerky snacks Skodi Rein - srdce 20 g
Skladem
5,95 €
(0,30 €/g)
| Množství | 20 g |
|---|

Sobí jerky snacks Skodi Rein - jazyk 20 g
Skladem
5,95 €
(0,30 €/g)
| Množství | 20 g |
|---|

Sobí jerky snacks Skodi Rein - original 20 g
Skladem
5,95 €
(0,30 €/g)
| Množství | 20 g |
|---|
