Hořčík ve formě taurátu, l-threonátu a dalších forem a kombinací

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčík L-threonát (Magtein®) Terrapotheka - 90 g prášek
Skladem
40,63 €
(0,45 €/g)
| Množství | 90 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčík L-threonát (Magtein®) Terrapotheka - 90 kapslí
Skladem
40,63 €
(0,45 €/kapsle)
| Množství | 90 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčík taurát - prášek
Skladem
od
13,34 €
| Množství | 200 g, 350 g, 1 kg |
|---|

Tekuté magnézium z mořské vody Smidge® - 59 ml
Skladem
30,57 €
(0,52 €/ml)
| Množství | 59 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Morning Magnesium Smidge™ - komplex hořčíků a bóru 120 kapslí
Skladem
57,04 €
(0,48 €/kapsle)
| Množství | 120 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Deep Ocean Minerals - minerální kapky 100 ml
Skladem
30,90 €
(0,31 €/ml)
| Množství | 100 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčíkový olej - DIY sada
Skladem
4,72 €
| Velikost balení | 65 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Chlorid hořečnatý Terrapotheka - na hořčíkový olej 500 g
Skladem
4,31 €
(0,01 €/g)
| Velikost balení | 500 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčík taurát - 120 kapslí
Skladem
19,49 €
(0,16 €/kapsle)
| Množství | 120 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Hořčík hydroxid - prášek
Skladem
od
7,63 €
| Množství | 200 g, 350 g, 1 kg |
|---|
