Non toxic mycí prostředky na nádobí pro mytí v ruce i v myčce

Regenerační sůl do myčky 1 kg Natuty
Skladem
3,24 €
(0 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Gel na nádobí bez vůně Sensitive Natuty
Skladem
od
3,65 €
| Velikost balení | 250 g, 1 kg |
|---|

Prací gel na bílé a barevné prádlo Sonett 120 ml
Skladem
1,60 €
(0,01 €/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Prací gel na barevné prádlo Sonett 120ml
Skladem
1,60 €
(0,01 €/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Tekutý prostředek na nádobí Sonett - měsíček 120 ml
Skladem
1,60 €
(0,01 €/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sonett 120 ml
Skladem
1,60 €
(0,01 €/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Push-pull vršek Natuty
Skladem
0,41 €
(0,41 €/ks)

Dávkovací vršek Natuty
Skladem
0,41 €
(0,41 €/ks)

Rozprašovač Natuty
Skladem
0,66 €
(0,66 €/ks)

Leštidlo 1 kg Natuty
Skladem
5,29 €
(5,29 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Gel na nádobí s vůní citronu Natuty
Skladem
od
3,65 €
| Velikost balení | 250 g, 1 kg |
|---|

Prášek do myčky Sonett
Skladem
od
13,09 €
(8,73 €/kg)
| Velikost balení | 1500 g, 3 kg, 10 kg |
|---|

Změkčovač vody Sonett
Skladem
od
5,70 €
(11,40 €/kg)
| Velikost balení | 500 g, 1 kg, 5 kg |
|---|

Tekutý písek Sonett - 500 ml
Skladem
4,47 €
(8,94 €/l)
| Velikost balení | 500 ml |
|---|

Tekuté leštidlo do myčky Sonett - 500 ml
Skladem
5,70 €
(11,40 €/l)
| Velikost balení | 500 ml |
|---|

Tekutý prostředek na nádobí Sonett - měsíček
Skladem
od
3,65 €
(12,17 €/l)
| Velikost balení | 1 l, 300 ml |
|---|

Tekutý prostředek na nádobí Sonett - citrus
Skladem
od
3,24 €
(10,80 €/l)
| Velikost balení | 1 l, 300 ml |
|---|

Regenerační sůl Sonett - 2kg
Skladem
4,06 €
(2,03 €/kg)
| Velikost balení | 2 kg |
|---|

Tablety do myčky Sonett - 25 ks
Skladem
8,58 €
(0,34 €/ks)
| Velikost balení | 25 ks |
|---|

Tekutý prostředek na nádobí Sonett - sensitive
Skladem
od
3,24 €
(10,80 €/l)
| Velikost balení | 1 l, 300 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Mydloš Alchymistky - univerzální čistič 500 g
Skladem
6,11 €
(0,01 €/g)
| Velikost balení | 400 g |
|---|

SONETT tablety do myčky VZOREK 2x 20g
Není skladem
0,78 €
(0,39 €/ks)

Prášek do myčky 1 kg Natuty
Není skladem
10,22 €
(0,01 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|
Články

Ekologické čistící prostředky - jak je poznáme?
Ku příležitosti Dne země jsme se tentokrát rozhodli zaměřit na to, jakým způsobem můžeme jako jednotlivci ovlivnit naše prostředí výběrem správných úklidových prostředků.
Zdravotní protokoly, které podporujeme
V rámci našeho sortimentu vybíráme produkty, které splňují kritéria tří zdravotních protokolů, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou funkční a prospěšné. Více podrobností o nich naleznete v tomto článku.
