Non toxic prací prášky a gely

Žlučové mýdlo Sonett - tekuté 120 ml
Skladem
3,24 €
(0,03 €/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Prací gel na bílé a barevné prádlo Sonett 120 ml
Skladem
1,60 €
(0,01 €/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Prací gel na barevné prádlo Sonett 120ml
Skladem
1,60 €
(0,01 €/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sonett 120 ml
Skladem
1,60 €
(0,01 €/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Prací gel s citrátem na barevné prádlo Sonett - sensitive 120 ml
Skladem
1,60 €
(0,01 €/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Prací prášek na barevné a černé prádlo 1 kg Natuty
Skladem
15,96 €
(0,02 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Prací prášek na světlé a bílé prádlo 1 kg Natuty
Skladem
15,96 €
(0,02 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Máchadlo prádla bez vůně 1,5 kg Natuty
Skladem
8,99 €
(5,99 €/kg)
| Velikost balení | 1,5 kg |
|---|

Máchadlo prádla s vůní citronu 1,5 kg Natuty
Skladem
8,99 €
(5,99 €/kg)
| Velikost balení | 1,5 kg |
|---|

Prací prostředek na vlnu a hedvábí 1kg Natuty
Skladem
10,22 €
(10,22 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Tekutý prací prostředek na látkové pleny 1kg Natuty
Skladem
10,22 €
(10,22 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Prací gel pro citlivé osoby a děti 1kg Natuty
Skladem
10,87 €
(10,87 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Prací gel na bílé i barevné prádlo s vůní citronu 1kg Natuty
Skladem
10,87 €
(10,87 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Prací prostředek na sportovní a funkční prádlo s vůní citronu 1kg Natuty
Skladem
10,22 €
(10,22 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Prací gel s citrátem na barevné prádlo Sonett - sensitive
Skladem
od
10,87 €
| Velikost balení | 1,5 l, 10 l |
|---|

Prací gel na barevné prádlo Sonett
Skladem
od
10,63 €
| Velikost balení | 1,5 l, 5 l |
|---|

Prací gel na bílé a barevné prádlo Sonett - sensitive
Skladem
od
13,50 €
| Velikost balení | 2 l, 10 l |
|---|

Prací gel na bílé a barevné prádlo Sonett
Skladem
od
13,50 €
| Velikost balení | 2 l, 5 l |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sonett - sensitive, 1l
Skladem
10,22 €
(10,22 €/l)
| Velikost balení | 1 l |
|---|

Olivový prací gel na vlnu a hedvábí Sonett - 1l
Skladem
10,22 €
(10,22 €/l)
| Velikost balení | 1 l |
|---|

Prášek na praní barevného prádla Sonett - Sensitive
Skladem
od
13,50 €
| Velikost balení | 1200 g, 10 kg |
|---|

Prášek na praní Sonett
Skladem
od
12,27 €
(10,23 €/kg)
| Velikost balení | 1200 g, 2400 g, 10 kg |
|---|

Změkčovač vody Sonett
Skladem
od
5,70 €
(11,40 €/kg)
| Velikost balení | 500 g, 1 kg, 5 kg |
|---|

Citroš Alchymistky - 1 kg
Skladem
9,40 €
(0,01 €/g)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|
Články

Ekologické čistící prostředky - jak je poznáme?
Ku příležitosti Dne země jsme se tentokrát rozhodli zaměřit na to, jakým způsobem můžeme jako jednotlivci ovlivnit naše prostředí výběrem správných úklidových prostředků.
Zdravotní protokoly, které podporujeme
V rámci našeho sortimentu vybíráme produkty, které splňují kritéria tří zdravotních protokolů, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou funkční a prospěšné. Více podrobností o nich naleznete v tomto článku.
