BIO Ghí, kokosové oleje a další tuky

Ghee+ přepuštěné máslo - česnek 220 ml
Skladem
6,81 €
(0,03 €/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - chilli 220 ml
Skladem
6,81 €
(0,03 €/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - lanýž 220 ml
Skladem
6,81 €
(0,03 €/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - cibulka 220 ml
Skladem
6,81 €
(0,03 €/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

BIO kokosový olej RAW Purity Vision 370 ml
Skladem
8,17 €
(0,02 €/ml)
| Množství | 370 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Nordic Kings BIO tuk z morkových kostí v grass-fed kvalitě 200 g
Skladem
30,69 €
(0,15 €/g)
| Množství | 200 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
BIO kakaové máslo Terrapotheka - pecky 100 g
Skladem
7,71 €
(0,08 €/g)
| Množství | 100 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
BIO ghí České ghíčko - bez příchuti
Skladem
od
9,64 €
(0,03 €/g)
| Množství | 340 ml, 590 g |
|---|

Ghee+ České ghíčko - skořice a vanilka 220 ml
Skladem
6,81 €
(0,03 €/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|

BIO Kokosový olej bez vůně Purity Vision
Skladem
od
3,65 €
| Množství | 120 ml, 420 ml |
|---|

BIO MCT Kokosový olej Purity Vision - 250 ml
Skladem
13,09 €
(0,05 €/ml)

BIO kokosový olej Purity Vision
Skladem
od
4,06 €
| Množství | 120 ml, 600 ml |
|---|

BIO Bambucké máslo Purity Vision - 200 ml
Skladem
13,91 €
(0,07 €/ml)
| Velikost balení | 200 ml |
|---|

Ghee+ přepuštěné máslo - kozí 220 ml
Není skladem
8,17 €
(0,04 €/ml)
| Množství | 220 ml |
|---|
