Co je v terrapothece nového?

Počet hvězdiček je 5 z 5
BIO perníkové koření - směs mletá 40g
Skladem
3,08 €
(0,08 €/g)
| Množství | 40 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
BIO koření na svařák - směs 50g
Skladem
3,90 €
(0,07 €/g)
| Množství | 50 g |
|---|

Počet hvězdiček je 3 z 5
BIO vanilka – prášek 10 g
Skladem
8,82 €
(0,88 €/g)
| Množství | 10 g |
|---|

BIO kakaový prášek Forastero - 450 g
Skladem
12,52 €
(0,03 €/g)
| Množství | 450 g |
|---|

BIO Cejlonská skořice mletá 40 g
Skladem
3,08 €
(0,08 €/g)
| Množství | 40 g |
|---|

BIO hřebíček - celý 35g
Skladem
3,49 €
(0,10 €/g)
| Množství | 35 g |
|---|

BIO rozinky sultánky 300g
Skladem
5,54 €
(0,02 €/g)
| Množství | 300 g |
|---|

BIO triphala - prášek 100 g
Skladem
5,13 €
(0,05 €/g)
| Množství | 100 g |
|---|

BIO máta klasnatá list "spearmint" - drcená 50 g
Skladem
4,72 €
(0,09 €/g)
| Množství | 50 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Šedá mořská sůl (keltská) - extra jemná 1 kg
Skladem
7,59 €
(7,59 €/kg)
| Množství | 1 kg |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Myo D Chiro Inositol prášek 100g
Skladem
12,47 €
(0,12 €/g)
| Množství | 100 g |
|---|

BIO tymián - drcený 18g
Skladem
2,67 €
(0,15 €/g)
| Množství | 18 g |
|---|

BIO pampeliškový kořen 50g - drcený
Není skladem
5,13 €
(0,10 €/g)
| Množství | 50 g |
|---|
