Non toxic prostředky na mytí celého domu.

Univerzální čisticí prostředek Natuty
Skladem
od
4,47 €
| Velikost balení | 500 g, 1 kg |
|---|

Bílý ocet 10 % 1 kg Natuty
Skladem
3,65 €
(3,65 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Homebiotic - probiotický sprej do domácnosti
Skladem
25,24 €
(0,21 €/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Intenzivní pomerančový čistič Sonett 120 ml
Skladem
2,01 €
(0,02 €/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

WC čistič máta a myrta Sonett 120 ml
Skladem
1,60 €
(0,01 €/ml)
| Velikost balení | 120 ml |
|---|

Perkarbonát bělící kuličky 1 kg Natuty
Skladem
7,76 €
(0,01 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Kyselina citronová 1 kg Natuty
Skladem
7,76 €
(0,01 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Čisticí soda 1 kg Natuty
Skladem
3,24 €
(0 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

Prostředek na podlahy s vůní citronu 1 kg Natuty
Skladem
6,52 €
(6,52 €/kg)
| Velikost balení | 1 kg |
|---|

WC gel s vůní citronu 850 ml Natuty
Skladem
6,52 €
(0,01 €/ml)
| Velikost balení | 850 ml |
|---|

Koupelnový čistič s vůní citronu Natuty
Skladem
od
4,47 €
| Velikost balení | 500 g, 1 kg |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Intenzivní pomerančový čistič Sonett - 500 ml
Skladem
4,88 €
(9,76 €/l)
| Velikost balení | 1 l |
|---|

Univerzální čistič Sonett - 500 ml
Skladem
4,47 €
(8,94 €/l)
| Velikost balení | 500 ml |
|---|

Tekutý písek Sonett - 500 ml
Skladem
4,47 €
(8,94 €/l)
| Velikost balení | 500 ml |
|---|

Čistič skla a hladkých povrchů Sonett
Skladem
od
4,72 €
(9,44 €/l)
| Velikost balení | 1 l, 500 ml |
|---|

Podlahový čistič Sonett - 500 ml
Skladem
13,09 €
(26,18 €/l)
| Velikost balení | 500 ml |
|---|

Čistič koupelen Sonett
Skladem
od
6,11 €
(12,22 €/l)
| Velikost balení | 1 l, 500 ml |
|---|

WC čistič máta a myrta Sonett - 750 ml
Skladem
5,29 €
(7,05 €/l)
| Velikost balení | 750 ml |
|---|

WC čistič cedr a citronela Sonett - 750 ml
Skladem
5,29 €
(7,05 €/l)
| Velikost balení | 750 ml |
|---|

Desinfekční prostředek ve spreji Sonett - 100 ml
Skladem
4,47 €
(44,70 €/l)
| Velikost balení | 100 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Mýdlové vločky Alchymistky - bez parfemace
Skladem
od
6,52 €
(0,03 €/g)
| Velikost balení | 250 g, 500 g, 2 kg |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Mýdlové vločky Alchymistky - máta
Skladem
od
7,22 €
(0,03 €/g)
| Velikost balení | 250 g, 500 g, 2 kg |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Mýdlové vločky Alchymistky - citrón
Skladem
od
7,22 €
(0,03 €/g)
| Velikost balení | 250 g, 500 g, 2 kg |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Mydloš Alchymistky - univerzální čistič 500 g
Skladem
6,11 €
(0,01 €/g)
| Velikost balení | 400 g |
|---|
Články

Ekologické čistící prostředky - jak je poznáme?
Ku příležitosti Dne země jsme se tentokrát rozhodli zaměřit na to, jakým způsobem můžeme jako jednotlivci ovlivnit naše prostředí výběrem správných úklidových prostředků.
Zdravotní protokoly, které podporujeme
V rámci našeho sortimentu vybíráme produkty, které splňují kritéria tří zdravotních protokolů, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou funkční a prospěšné. Více podrobností o nich naleznete v tomto článku.
