I ústa potřebují kvalitní péči

Dentalmin PRO™ remineralizační zubní pasta 100 ml
Skladem
43,91 €
(0,44 €/ml)
| Množství | 100 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Zubní pasta Krvavý pomeranč & fenykl Cosanea
Skladem
od
9,93 €
(0,11 €/ml)
| Velikost balení | 250 ml, 90 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Zubní pasta marocká máta & horská šalvej Cosanea
Skladem
od
14,16 €
(0,16 €/ml)
| Velikost balení | 250 ml, 90 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Dentalflora® Biocidin Botanicals - 30 žvýkacích tablet
Skladem
43,91 €
(1,46 €/tablet)
| Množství | 30 kapslí |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Biocidin® TS - ústní sprej 30ml
Skladem
26,88 €
(0,90 €/ml)
| Množství | 30 ml |
|---|

Dentalcidin® liposomální ústní péče 30 ml
Skladem
42,68 €
(1,42 €/ml)
| Množství | 30 ml |
|---|

Zubní kartáček :Dr Hisham's
Skladem
5,33 €
| Velikost balení | 1 ks |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Dračí krev Salvia Paradise - ústní sprej 20 ml
Skladem
12,52 €
(0,63 €/ml)
| Množství | 20 ml |
|---|

Zubní pasta marocká máta & horská šalvej Cosanea 4ml VZOREK
Není skladem
1,23 €
(0,31 €/ml)
| Velikost balení | 4 ml |
|---|

Zubní pasta krvavý pomeranč & fenykl Cosanea 4ml VZOREK
Není skladem
1,23 €
(0,31 €/ml)
| Velikost balení | 4 ml |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Zubní sérum :Dr Hisham's - dětské 60 g
Není skladem
19,66 €
(0,33 €/g)
| Velikost balení | 60 g |
|---|

Počet hvězdiček je 5 z 5
Zubní sérum :Dr Hisham's - vital 60 g
Není skladem
19,66 €
(0,33 €/g)
| Velikost balení | 60 g |
|---|
